GENEL BİLGİLER
Kongre Tarihi ve Kongre Merkezi

4. Tepecik Romatolojik Hastalıklar ve Multidisipliner Yaklaşım Kongresi 2-4 Haziran 2023 tarihleri arasında Ilıca Otel, Çeşme-İzmir’’de düzenlenecektir.

Kongrenin Dili

Kongrenin resmi dili Türkçe’dir.

Katılım Sertifikası

Kongre katılım sertifikası kongre bitiminde katılımcıların kayıtlı e-posta adreslerine dijital olarak gönderilecektir.

Kayıt ve Danışma

Kayıt masası kongre süresince Ilıca Otel’de saat 07:30–22:00 arasında açık olacaktır. Kayıt yaptırmamış katılımcılar kongre merkezinde bulunan kayıt asasından kayıt yaptırabileceklerdir. Kayıt için Süer Turizm ile irtibata geçilmesi gerekmektedir.

Bildiriler

Bildiri özetleri online bildiri sistemiyle toplanacaktır. Bildiri son gönderim tarihi 15 Nisan 2023’tür. Bildirilerin online sistem üzerinden girilmesi tek geçerli gönderim şeklidir. Sistemden bağımsız olarak e-mail ve posta yoluyla gönderilen bildiriler kabul edilmeyecektir.

Davet Mektubu / İzin Yazısı

Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan davet yazıları kongre sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Yaka Kartı

Tüm katılımcıların kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar ve sosyal aktiviteler esnasında yaka kartlarını takmalarını güvenlik açısından önemle rica ederiz.

Kongre Çantası

Kayıt işlemlerini tamamlayan katılımcılara kayıt masasından verilecektir.

İptaller

Kayıt ve konaklama ücretlerinde, 15 Nisan 2023 tarihine kadar yapılacak iptallerde %50’si iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde iade yapılmayacaktır. Tüm iadeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır.